Plakát

Tételek száma: 348

1926 Abonyi Ernő (1884-1941): Orient mozgó, többek közt Leni Riefenstahl a Jégvirágok c. filmben. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát papír, jelzett a plakáton, sérült, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11745.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
1928 Fővárosi Nagymozgó, Phönix Mozgó, Bp., Rákóczi út 68/70. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Thalia Kultura Rt. Apró lapszéli szakadással, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11746.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
1926 Orion Filmszínház, Bp., Eskü út 1. Szeress és enyém a világ! Amíg a lányból asszony lesz. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, litográfia, papír, Weisz R 926 jelzéssel a plakáton, Lit. Gottlieb, Schultz Béla és Tsa, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11747.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
1927 Batthyányi Mozgó, Bp., II. ker, Markovits Iván u. 4. A prágai diák, többek közt Eszterházy Ágnes szereplésével; Ismeretlen katona stb. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Westend Klisé Váci út 1., sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11748.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
cca 1932 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lep teteje sérült, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11749.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
1934 Bodograf Mozgó, Bp., József krt. 63. Őfensége, az elárusítónő, A fejdelem nagy szerelme. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János könyvnyomdája, bal felső sarkában sérült, apró lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11750.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
1933 Kultur Mozgó, Bp., IX. ker, Ferencváros, Kinizsi u. 16. Az Alagút, Régi dal. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János könyvnyomdája, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11751.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
cca 1927 Sátori Lipót (Sátory, 1899-1943): Szeress és enyém a világ! Amíg egy lányból asszony lesz; február hó 24-tól: Metropolis. Capitol mozi (Keleti pu. mellett). Színes litografált art deco filmplakát, papír, jelzett a plakáton, erősen sérült, 47x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11752.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
1962 [Csontváry Kosztka Tivadar] Th[éodore] Csontváry (1853-1919), Palais des Beaux-Arts - Bruxelles, 7-25 decembre 1962, francia nyelvű belga kiállítási plakát, Bruxelles, Imp. Marci, a szélén bélyeggel, hajtásnyomokkal, javított, 80x120 cm. Kiállítva: Home Galéria, Bp., 2003. Fakeretben. Ritka! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11753.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Jó állapotban. 84×29 cm. ! / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithograph on paper.
11754.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
11755.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
1945 ,,A Független Kisgazda-, Földmunkás és Polgári Párt IV. ker. szervezete választói nagygyűlést tart szeptember hó 30-án [...]", plakát, Bp., Függetlenség-ny., hajtva, minimális sérülésekkel, 59,5x42 cm
11756.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft