https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 256

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal.
1
20185.

1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
1
20186.

1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1
20187.

1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet
1
20188.

1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,
1
20189.

1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült
1
20190.

1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal.
1
20191.

1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1909 - 1912 Hotel Brioni és Freiburgi 6 db menükártya
1
20192.

1909 - 1912 Hotel Brioni és Freiburgi 6 db menükártya

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
1910 Rábacsanaki Molnár Lajos emlékezete 17 p.
1
20193.

1910 Rábacsanaki Molnár Lajos emlékezete 17 p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1919 Bp., a Liget Klub meghívója Turchányi Tihamér ,,Kommunisztikus törekvések a múltban" c. előadására
1
20194.

1919 Bp., a Liget Klub meghívója Turchányi Tihamér ,,Kommunisztikus törekvések a múltban" c. előadására

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
ca 1910 Szecessziós, dombornyomott meghívó vajai táncmulatságra 18x12 cm
1
20195.

ca 1910 Szecessziós, dombornyomott meghívó vajai táncmulatságra 18x12 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
ca 1910 Debreceni Vámőrkerület nyilvántartás ruházat és egyéb felszerelési tárgyakról. Kitöltetlen 32p.
1
20196.

ca 1910 Debreceni Vámőrkerület nyilvántartás ruházat és egyéb felszerelési tárgyakról. Kitöltetlen 32p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz