Nyomtatványok

Tételek száma: 256

1853 Arad, id. ivándai Karácson István (1773-1853) kir. tanácsos halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, égetett lyukakkal, 39,5x25 cm
20148.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1862 Pápa, Vigyázó Zsuzsanna (1798-1862) halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 23x29 cm
20149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1863 Eger, Bartakovics Béla egri érseknek az egri főegyházmegye klérusához címzett körlevele, sokszorosított, latin nyelven, lapszéli sérülésekkel
20150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1868 A Borsszem Jankó c. élclap 4 db száma, kézzel színezett fametszetű címlapokkal
20151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1869 Köpösd, Desfours Borbála grófnő (1789-1869), gróf Starhemberg Antal cs. kir. kamarás és kapitány özvegye, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kisebb lapszéli szakadásokkal, 20,5x27,5 cm
20152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1872 Képes Újság 7. évfolyam 1-47. szám 764p. Korabeli szétesett félvászon kötésben, egy pár lap hiánnyal.
20153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.; 1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.
20154.

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.;
1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1877 Mocsolád, "Báró Májthényi Józsefnő", szül. bonyhádi Perczel Vilma (1813-1877), kesselőkői báró Majthényi József kir. tanácsos, alispán feleségének halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
20155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
cca 1880 3 db csipke litho szentkép
20156.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1880 4 db csipke litho szentkép 10x7 cm
20157.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1881 Szentmártonkáta, vattai Battha Ilona, özv. Viczián Andrásné halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, 22,5x29 cm
20158.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1881 Borsszem Jankó. XIV. évf. 677(1.) - 727. (51.) szám. Jan. 3 - dec. 18. Szerk.: Csicseri Bors. Teljes évfolyam. Bp., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Foltos, sérült, lapok jó állapotban
20159.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események