Nyomtatványok

Tételek száma: 256

1884 Szemle Illusztrált gazdasági és sportrovatokkal. szerk: gróf Zichy Imre, gróf Kreith Béla. 2. évfolyam. Kb 3/4 évfolyam 1-21. szám szeptemberig. Korabeli sérült félvászon kötésben, néhány sérült, egy-két hiányzó lappal.
20160.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1885 Temesvár, Jelmezes batyubál magyar és német nyelvű meghívója.   1885 Timisoara, Invitation in Hungarian and German to the Costumed Ball.
20162.

1885 Temesvár, Jelmezes batyubál magyar és német nyelvű meghívója.

1885 Timisoara, Invitation in Hungarian and German to the Costumed Ball.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm
20163.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
cca. 1890 Támogatói ív az "Ex Oriente Lux" (Keletről jön a fény) társaság felállításához. A nyomtatvány egy kiváló kordokumentuma a magyar ős- és eredettörténete iránt feléledt érdeklődésnek a dualizmus kori Magyarországon. A társaság a magyar őstörténetet és a honfoglalást, illetve az azt követően kialakuló etnikai fejlődést kívánta vizsgálni, egyúttal a magyar nép nyelvi vagy ethnológiai rokonait feltárni. Eredményeik forráskiadványokban és a társaság saját folyóiratában kerültek volna kiadásra. Két ív, kitöltetlenek. A társaság nem került felállításra. Kissé sérült
20164.

cca. 1890 Támogatói ív az "Ex Oriente Lux" (Keletről jön a fény) társaság felállításához. A nyomtatvány egy kiváló kordokumentuma a magyar ős- és eredettörténete iránt feléledt érdeklődésnek a dualizmus kori Magyarországon.
A társaság a magyar őstörténetet és a honfoglalást, illetve az azt követően kialakuló etnikai fejlődést kívánta vizsgálni, egyúttal a magyar nép nyelvi vagy ethnológiai rokonait feltárni. Eredményeik forráskiadványokban és a társaság saját folyóiratában kerültek volna kiadásra. Két ív, kitöltetlenek. A társaság nem került felállításra. Kissé sérült

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1894 Kossuth Lajos halálával foglalkozó újság és újságkivágás gyűjtemény.
20165.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1897 Meghívó a Magyar Királyi József-Műegyetem 1897/98-ik tanévének megnyitása alkalmából. aranyozott, dombronyomott címer díszítéssel 22x15 cm
20166.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1897 Karlsbad, 47 fekete-fehér képet tartalmazó kihajtható leporello, egy lapon hajtásnyommal, kettő lap foltos, egy helyen javított, névbélyegzéssel és dátumozással. Kissé foltos, kissé kopott aranyozott, festett egészvászon-kötésben, borító: 12x17 cm közötti méretben
20167.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1899 Bp., Hoor Vencel (1825-1899) nyug. cs. és kir. vezértörzsorvos, a Lipót- és Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20168.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
cca 1900 Magyar koronázási palást, színes litográfia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, kis lapszéli sérüléssel, 15,5x24 cm
20169.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
ca 1900 Venezia 32 vedute leporello
20170.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1900 Temesvár leányiskolai bizonyítvány hajtva 4p . / Girl school diploma folded
20171.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
20172.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események