1884 Szemle Illusztrált gazdasági és sportrovatokkal. szerk: gróf Zichy Imre, gróf Kreith Béla. 2. évfolyam. Kb 3/4 évfolyam 1-21. szám szeptemberig. Korabeli sérült félvászon kötésben, néhány sérült, egy-két hiányzó lappal.
cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm
cca. 1890 Támogatói ív az "Ex Oriente Lux" (Keletről jön a fény) társaság felállításához. A nyomtatvány egy kiváló kordokumentuma a magyar ős- és eredettörténete iránt feléledt érdeklődésnek a dualizmus kori Magyarországon. A társaság a magyar őstörténetet és a honfoglalást, illetve az azt követően kialakuló etnikai fejlődést kívánta vizsgálni, egyúttal a magyar nép nyelvi vagy ethnológiai rokonait feltárni. Eredményeik forráskiadványokban és a társaság saját folyóiratában kerültek volna kiadásra. Két ív, kitöltetlenek. A társaság nem került felállításra. Kissé sérült
1897 Karlsbad, 47 fekete-fehér képet tartalmazó kihajtható leporello, egy lapon hajtásnyommal, kettő lap foltos, egy helyen javított, névbélyegzéssel és dátumozással. Kissé foltos, kissé kopott aranyozott, festett egészvászon-kötésben, borító: 12x17 cm közötti méretben
1899 Bp., Hoor Vencel (1825-1899) nyug. cs. és kir. vezértörzsorvos, a Lipót- és Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm