Nyomtatványok

Tételek száma: 256

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évfolyam. Szerk.: Schmittely József. Bp., Légrády, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés.
20209.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1917 Bp., Építőipari mintalapok, Egyszerű szerkezetek és épületek, Iparosok Könyvtára
20210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1918 Meghívó a Budai Margit Mária Kongregáció által a hadbavonultak gyermekei javára rendezett jótékonysági estélyre, műsorral + az estélyen előadott ,,A hadi cipő" című táncos előadás gépelt szövege
20211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1920 Római Fürdőtelep Egyesület fejléces levélpapír, boríték és tagsági igazolvány
20212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
cca 1920 Gölnicvölgye, idegenforgalmi prospektus. Gelnica - Gölniczbánya Városháza Idegenforgalmi Irodája. Kosice/Kassa, "Globus"-ny., fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal, 4 sztl. lev.
20213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
cca 1920 Ricordo di Firenze, leporello, egyik kötéstábla hiányzik
20214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
20215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1920-1930 4 db olasz képes leporelló: Ricordo di Roma, Catania, Firenze, Basilica di S. Antonio di Padova. Változó állapotban.
20216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
cca 1920-1940 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, rajta a korban népszerű egyházi személyekkel, közte Kaszap Istvánnal.
20217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1922 Filet-Arbeiten Heft III, kézimunka (hímzés) útmutató füzet, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb sérülésekkel, ázásnyomokkal, 40 p. + 1928 Bp., Weszely István fejléces számla női fürdőruháról
20218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1923 Meghívó a Nemzeti Szalon őszi tárlatára, Lenhard Alice vernissageára
20219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db: 1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.; 1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.
20220.

1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db:
1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.;
1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események