1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Nagy Imre és Dálnoki Béla aláírásával 4p.
1947 Az Igazság nagy képes naptára az 1947-ik közönséges évre, szerk. és kiadja az Igazság Politikai Paraszthetilap, sérült, szétvált tűzéssel, részben pótolt borítóval
1947-1948 Magyar Rendőr, a Magyar Államrendőrség folyóirata 3 db száma (I. évf. 13. sz., II. évf. 10. és 13. sz.), változó állapotban, két szám hiányos
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1948 Catalogus conventuum et fratrum provinciae Austriaco-Hungaricae Ordinis Praedicatorum [...] Bp., Stephaneum-ny., 33+[3] p. Latin nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, két lap kijár.
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.