1936 Berlini olimpia gyűjtőképek (Sammelwerk Nr. 14. Olympia 1936 - Band II), összesen 40 db, 9x12 cm Hátoldalán nyomtatott feliratokkal 1936 Berlin Olympic Games collection photos (Sammelwerk Nr. 14. Olympia 1936 - Band II), 40 pieces in total, 9x12 cm With printed inscriptions on the back
1936 A Budapest Székesfővárosi Községi Díszítő és sokszorosító iparostanonciskola zászlóavatási ünnepségének meghívója. Cserkész és levente ábrázolással
1936 Móri bornap, 1936. október 4., 12 oldalas ismertető füzet a bornap céljaival, az eddigi bornapokról való megemlékezéssel, képekkel és a móri szénbánya bemutatásával, dekoratív címlappal, szign.: Tábor, a Dunántúli Hétőf Ujság kiadása, Ilkovics Pince reklámmal, hozzá tartozik egy "Móri" borpalack címkéje, jó állapotban.
1936 Carpatii, Vânătoare - Pescuit - Chinologie, Anul IV. No. 5., román nyelvű vadászati-halászati-kinológiai folyóirat egy száma, fekete-fehér képekkel, kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos, a tűzéstől elváló borítóval
1938 Bp., Biztosítástechnikai értékek és táblázatok, összeáll.: Biztosító Intézetek Országos Szövetsége által kiküldött bizottság, félvászon kötés, kopottas állapotban
1938 Bp., a Magyar Földrajzi Társaság támogatást köszönő oklevele, Cholnoky Jenő, Temesy Győző, Kéz Andor, és Baktay Ervin nyomtatott aláírásával, hajtva, néhány kis lapszéli sérüléssel, 35x49 cm