Térképek

Tételek száma: 114

17717.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm
17718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka
17719.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm
17720.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1939 Balaton, két részből álló térkép, kiadja a Keresztény Főiskolai Hallgatók "Centrum" Fogyasztási Szövetkezete. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, a hátoldalán javítottak, 92x64 cm
17721.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10

c 1940 Ukrajna térkép. Freytag - Brendt Ukraine. 104x80 cm Szakadt
17722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1987 Borsod-Abaúj-Zemplén megye úthálózati térképe, kiadja a Miskolci Közúti Igazgatóság, 1 : 150.000, vászonra kasírozva, 82x118 cm
17723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10 db National Geographic térkép: Észak-Amerika, Azték Birodalom, Jeges-tenger, stb., vegyes méretben
17724.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

4 db National Geographic térkép: Japán, Kína, Dél-Ázsia, Mount Everest, vegyes méretben
17725.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

6 db National Geographic térkép: Spanyolország és Portugália, az Alpok, a középkori Anglia, stb., vegyes méretben
17726.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

5 db National Geographic térkép: világtérkép + Amerika (USA) térképek, vegyes méretben
17727.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

10 db National Geographic térkép: Antarktisz, Közép-Amerika, a történelmi Franciaország, stb., vegyes méretben
17728.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft