Térképek

Tételek száma: 114

cca 1935 Pápa és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 62,5x45,5 cm
17692.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
17693.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1914 Beszterce (Bistritz) és környékének térképe, 1:200 000, vászontérkép, 58×40 cm
17694.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

ca 1900 A Magyar Királyság vármegyéi. Majdnem teljes sorozat. (Hiány: Abauj-Torna, Fejér, Pest, Vas) + térkép Fiume. Össz 70 db Jó állapotban 25x30 cm
17695.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Orbis Terrarum Antiquus. Schul-atlas der Alten Welt nach D'Anville, Mannert, Uckert, Reichard, Kruse, Wilhelm u. A. bearbeitet. Gotha, 1852, Justhus Perthes, 2+14 p. + 15 t. Német nyelven. Teljes! Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, bejegyzésekkel, régi könyvtári példány.
17696.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással
17697.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

6 db Budapest várostérkép és kerülettérkép
17698.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1904 Erzsébetváros, Józsefváros és környékének térképe. Bp. Székesfőv. nyomda, 1:5000 45x59 cm Hajtva.
17699.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17700.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1920-1925 Übersichtsblatt zur Generalkarte von Mitteleuropa im Maße 1 : 200.000 / Közép-Európa 1 : 200.000 méretarányú térképének áttekintőlapja, rajta kézi színezéssel és jelölésekkel, kissé viseltes állapotban, lapszéli sérülésekkel, 45x59 cm
17701.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm
17702.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

17703.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft