17696.
Térképek
8 000 Ft
Orbis Terrarum Antiquus. Schul-atlas der Alten Welt nach D'Anville, Mannert, Uckert, Reichard, Kruse, Wilhelm u. A. bearbeitet. Gotha, 1852, Justhus Perthes, 2+14 p. + 15 t. Német nyelven. Teljes! Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, bejegyzésekkel, régi könyvtári példány.