Térképek

Tételek száma: 114

ca 1960 Csillagtérképek 2 db Északi, Déli. 76x88 cm
17680.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3 db olasz térkép: Siena megye, Nápoly, Colle di Val d'Elsa. Vegyes állapotban, 36x47,5 cm és 64x71 cm között
17681.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Europaeisches Russland mit Kasan, Astrachan und Georgien.  Gotha, Perthes [ca. 1845]., Színezett rézmetszetű térkép 18x24 cm Paszpartuban
17682.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1890-1900 Veszprém megye közigazgatási térképe (a Balatonnal). Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, 50,5x37,5 cm
17683.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

ca 1900-1930 25 db térkép, nagyrészt 1910 körüli katonai térképek: Erdély, Felvidék mai Magyarország. Nagyrészt jó állapotban
17684.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1878 Budapest környékének földtani térképe, 1:28.800, Litográfia, 54x75cm vászonra kasírozva
17685.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Magyarország politikai térképe, 9 db, rajtuk különféle (főként az 1848-49-es forradalomra vonatkozó) kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 29x38 cm körül
17686.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1927 Zágráb környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképező Intézet, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62x47 cm
17687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

ca 1930 A történelmi Magyarország gazdasági térképei. Kézzel rajzolt térképek füzetben, Gyógyfürdők, gyáripar, vasgyártás, stb, kb 30 db térkép vázlatfüzetben 30x21 cm
17688.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 db atlasz - Földrajzi atlasz a középiskolák számára. Bp., 1971, Kartográfia. + Történelmi atlasz. Bp., Kartográfia.
17689.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1941 Radnai-havasok térképe, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 98×78 cm
17690.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utczák és terek betürendes jegyzékével, az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, kissé sérült, ragasztott, 78x63 cm
17691.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft