https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 114

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm
1
17704.

ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm
1
17705.

cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
17706.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db történelmi Európa-térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, 29x34 cm körül
1
17707.

3 db történelmi Európa-térkép, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, 29x34 cm körül

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm
1
17709.

Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm
1
17710.

3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.
1
17711.

ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
1
17712.

[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France
1
17713.

ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
1
17714.

ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm
1
17715.

Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben
1
17716.

cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
4
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz