cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen teilen Ostungarns / Román települések Erdélyben és Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, reprint térkép, lapszéli szakadással, 57,5x50 cm
cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben