1917-1918 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat XVI. évf. 1-10. számai egybekötve, félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, részben szétváló fűzéssel, ázásnyomokkal, a címlapok a kötet végére kötve.
1920 Igazságot Magyarországnak! A Pesti Hírlap Igazságot Magyarországnak című, öt nyelven megjelent munkájának legfőbb érvei. A Pesti Hírlap ajándéka. Irredenta plakát, színes litográfia, szign. Végh Gusztáv (1889-1973). Bp., Légrády Testvérek, hajtásnyomokkal, sarkain apró lyukakkal, 57,5x41 cm
1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db: 1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.; 1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.