Nyomtatványok

Tételek száma: 322

1910 Élet. Szépirodalmi és kritikai hetilap. II. évf. I-II. köt. (Teljes évfolyam 2 kötetben.) Szerk.: Andor József. Bp., 1910, Stephaneum-ny., VI+[2]+866 p.; VI+[2]+836 p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18294.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
18295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal.
18296.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1914 Berchtesgaden, album 12 db fekete-fehér képpel, sérült borítóval, 12x20 cm + A Rajna Köln-Mainz szakasza, kihajtható, színes panorámakép, sérült, két részre vált, kb. 184x17 cm
18297.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel.
18298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1914 Temesvár, a magyar szabadságharcz 66-dik évfordulója emlékére, díszelőadás plakátja. 30x44 cm
18299.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

A nagyváradi és biharmegyei patronázs egyesület évkönyve az 1914. évről. 36p.
18300.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1915 Lotte Nicklass (1889-1921): 7 db árnykép, jelzettek a nyomaton, paszpartuban, 16x10,5 cm, külső méret: 29,5x20 cm
18301.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1916 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve, háborús képanyaggal, szakadt lapokkal is
18302.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1917 Az Országos Iparegyesület évi jelentése az 1917. junius 17-én tartandó rendes évi közgyűlés elé. 75-ik év. Bp., 1917, Európa, IV+54 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
18303.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1917 Vasárnapi Ujság 64. évf. 27-52. számai (fél évfolyam) egybekötve, 1917. júl. 8. - dec. 30. Szerk.: Hoitsy Pál. Benne a háborúval kapcsolatos és egyéb írásokkal, képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18304.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1917 Bp., Építőipari mintalapok, Egyszerű szerkezetek és épületek, Iparosok Könyvtára
18305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft