1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal.
cca 1914 Berchtesgaden, album 12 db fekete-fehér képpel, sérült borítóval, 12x20 cm + A Rajna Köln-Mainz szakasza, kihajtható, színes panorámakép, sérült, két részre vált, kb. 184x17 cm
1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel.
1917 Az Országos Iparegyesület évi jelentése az 1917. junius 17-én tartandó rendes évi közgyűlés elé. 75-ik év. Bp., 1917, Európa, IV+54 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.