Nyomtatványok

Tételek száma: 322

1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
18270.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1904 Előjegyzési naptár borítólap (naptár nélkül), kis sarokhiánnyal, 20,5x14,5 cm
18271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1905 Bp., nemes Hortstein Aurél nyug. cs. és kir. vezérőrnagy halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
18272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1906 A Protestáns Egyházi és Iskolai Lap 41 db száma (a teljes évfolyam 53 szám), változó állapotban, sérülésekkel
18273.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1906 Bundesblatt der schweizerischen Eidgenossensachft. Jahrgang 1906 V. Band. Bern, 1906., Stämpfli & Cie.,2+835 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18274.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

18275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
18276.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18277.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet
18278.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,
18279.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18281.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft