1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal.
1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal.