Nyomtatványok

Tételek száma: 322

1860 A Buda-Pesti Lánchíd társaság és az állam között létrejött szerződés, melynek értelmében bizonyos csoportok ingyenesen használhatják a Lánchidat. A szerződés szövege, valamint a hídpénz elszámolására vonatkozó kimutatások. 8 oldalon. Töredék!
18222.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1861 Bolond Miksa humoros lap II. évf 11. szám
18223.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1862 Nemzeti Színház Alvajáró c. előadás színházi plakát 32x38 cm Foltos
18224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1862 Stadt Theater Pest, Városi színház Meister Fortunio c. előadás színházi plakát 32x38 cm Foltos
18225.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1863 Eger, Bartakovics Béla egri érseknek az egri főegyházmegye klérusához címzett körlevele, sokszorosított, latin nyelven, lapszéli sérülésekkel
18226.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1863 Der Bazaar. Illustrirte Damen-Zeitung + Beilage zum Bazar c. német nyelvű folyóiratok töredékes számai, számos fametszetű illusztrációval, változó állapotban
18227.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1865 Pest, Leitenbauer M. Amideus szervita pesti zárdafőnök halotti értesítője
18228.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1868 Gewerbeblatt für das Großherzogthum Hessen. Einunddrei$igster Jahrgang. Nr.1-52. 1868. Darmstadt, 1868, Heinrich Brill, IV, IX-XII, V-VIII+416 p. Néhány fametszetű illusztrációval. Német nyelven. Félvászon-kötésben, egy lapon kivágással, bejelölésekkel, régi bélyegzésekkel.
18229.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1875 A régi és új mértékek arányszámai. Kereskedők, gyárosok, iparosok, gazdászok, ügyvédek, iroda-tisztek és tanodák használatára, a hivatalos adatok nyomán írta Herczl Márk. Debrecen, 1875, ifj. Csáthy Károly, a lap szélén kézzel írt feljegyzésekkel, kihajtva: 48,5x61,5 cm
18230.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.; 1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.
18231.

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.;
1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

ca 1830 Kazinczy Ferenc (1759-1831) író rézmetszetű portréja. Hofmann - Ender, Wien. 10x12 cm, lapméret 25x32 cm
18232.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Toyokuni Ugatawa 1856 3 db színezett japán fametszetű kép, Szélein kissé rojtos / 3 Japanese woodblock prints 24x36 cm
18233.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft