1889-1890 A Müncheni Magyar Egylet alapszabályai. (Alapittatott 1886. november hó 13-án.) Pécs, 1889, Lyceumi-ny. (Feiler Mihály), 23+(9) p. Benne tagsági jegy Süle Jenő részére, illetve elutazás bejelentését igazoló bejegyzés. Kiadói tűzött papírkötés, megkímélt állapotban, kissé foltos borítóval. Ritka! + A Müncheni Magyar Egylet (Münchener Ungar-Verein) meghívója Münchenben először rendezett magyar szüreti ünnepélyre, magyar és német nyelven, 2 sztl. lev.
ca 1890 Souvenir de Herkulesbad Mehadia litografált képeket tartalmazó leporelló, 24 db képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, a leporelló egy helyütt szétvált 15x10 cm
ca 1890 Souvenir de Herkulesbad Mehadia lithographic leporelo with 24 images. Gilded full-linen binding, the scroll is split in one place 15x10 cm