Nyomtatványok

Tételek száma: 322

ca 1925 Baile Herculeane Herkulesfürdő képeket tartalmazó leporelló, 12 db képpel. papírkötésben, néhány ceruzás firkával /   ca 1925 Baile Herculeane leaflet with pictures of Herculeane Baths, 12 pictures, paperback, with some pencil scribbles
18319.

ca 1925 Baile Herculeane Herkulesfürdő képeket tartalmazó leporelló, 12 db képpel. papírkötésben, néhány ceruzás firkával /

ca 1925 Baile Herculeane leaflet with pictures of Herculeane Baths, 12 pictures, paperback, with some pencil scribbles

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1925 Széchenyi emlékkiállítás valamint kertészeti és vadászati kiállítás katalógusa 32 p. illusztrációkkal, reklámokkal, térképpel.
18320.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

1925 Kiállítási értesítő az Országos Faluszövetség és az Orsz. Stráfánia Szövetség Esztergomban rendezett ipari, mezőgazdasági, bányászati kereskedelmi és művészeti kiállításáról. 16 p + (18) p. hirdetések. + beleragasztva Buzárovits Gusztáv árjegyzéke. Sérült papírkötésben
18321.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ca 1925 Lugos, színházi plakát 47x31 cm
18322.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1925 Csepel községnek Albertfalva, Budafok, Szigetszentmiklós és Soroksár községek bevonásával rendezett kiállítási szórólapja.
18323.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1925 Die Lokomotive, Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker 12 száma+ éves összesítő nyomtatvány, cca 20oldal/szám, jó állapotban, 28x21cm
18324.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1925 Kecskemét th. város hivatásos tűzoltóságának szolgálati és gyakorlati szabályzata 29p.
18325.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20

1926 Lugos színházi előadás kétnyelvű plakátja 30x50 cm
18326.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1927 Bp., Dr. Sasaki Madoka a sapporoi Hokkaido Imperial University tanárának halotti értesítője
18327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1928 Mezőgazdasági kutatások I. évf első, induló szám, sérült állapotban + IX. évf. 1-6. számok
18328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1928 Népszava alkalmi szám, 1928. április 8., Herz Gyula nyomdász működésének 50 éves jubileumára, Bp., Világosság-ny., 20 p. Tűzött papírkötés, sérüléssel, a címlapon kisebb foltokkal.
18329.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft