1925 Kiállítási értesítő az Országos Faluszövetség és az Orsz. Stráfánia Szövetség Esztergomban rendezett ipari, mezőgazdasági, bányászati kereskedelmi és művészeti kiállításáról. 16 p + (18) p. hirdetések. + beleragasztva Buzárovits Gusztáv árjegyzéke. Sérült papírkötésben
1925 Die Lokomotive, Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker 12 száma+ éves összesítő nyomtatvány, cca 20oldal/szám, jó állapotban, 28x21cm
1928 Népszava alkalmi szám, 1928. április 8., Herz Gyula nyomdász működésének 50 éves jubileumára, Bp., Világosság-ny., 20 p. Tűzött papírkötés, sérüléssel, a címlapon kisebb foltokkal.
1928 A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus értesítője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. + A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus Festészeti Szakosztálya (elnök: Csók István) meghívója a Fészek Művészklubban tartott ülésére, ifj. Olbert Károly festőművész részére címezve