https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 322

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1932-1933 Vegyes keresztényszocialista témájú tétel, újság, meghívók, 7 db
1
18357.

1932-1933 Vegyes keresztényszocialista témájú tétel, újság, meghívók, 7 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 Fejérmegyei Napló XL. évf. 26. szám, Székesfehérvár, 1933. febr. 1., kissé sérült, 4 p.
1
18358.

1933 Fejérmegyei Napló XL. évf. 26. szám, Székesfehérvár, 1933. febr. 1., kissé sérült, 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1933 Das schöne Italien, art deco stílusú grafikus térkép, másik oldalán német nyelvű idegenforgalmi ismertetővel, sérülésekkel, ragasztott, 67x48 cm
1
18359.

1933 Das schöne Italien, art deco stílusú grafikus térkép, másik oldalán német nyelvű idegenforgalmi ismertetővel, sérülésekkel, ragasztott, 67x48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
8
 
1934 Szeged, Nyilasy Sándor (1873-1934) festő halálozási értesítője
1
18360.

1934 Szeged, Nyilasy Sándor (1873-1934) festő halálozási értesítője

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 A Rózsafüzér királynéja c. újság Induló I. évfolyama 1-12. számok.
1
18361.

1934 A Rózsafüzér királynéja c. újság Induló I. évfolyama 1-12. számok.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 4. 10 p + egészoldalas képek.
1
18362.

1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 4. 10 p + egészoldalas képek.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 7. 10 p + egészoldalas képek.
1
18363.

1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 7. 10 p + egészoldalas képek.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
1
18364.

1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Pécs. Tájékoztató a város nevezetességeiről. Pécs, é.n. [1934], Idegenforgalmi Iroda, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel, reklámokkal illusztrálva,
1
18365.

Pécs. Tájékoztató a város nevezetességeiről. Pécs, é.n. [1934], Idegenforgalmi Iroda, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel, reklámokkal illusztrálva,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934-1935 A Függetlenség képes újság II. és III. évfolyamának 3 db száma, szakadásokkal
1
18366.

1934-1935 A Függetlenség képes újság II. és III. évfolyamának 3 db száma, szakadásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934-1938 A Budapest Sport Egyesület (BSE) 2 db meghívója, torna- és vívóbemutatóra, illetve éves közgyűlésre, 23,5x15,5 cm és 10,5x15 cm
1
18367.

1934-1938 A Budapest Sport Egyesület (BSE) 2 db meghívója, torna- és vívóbemutatóra, illetve éves közgyűlésre, 23,5x15,5 cm és 10,5x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Hamburg, Paul Jocker Spezialfabrik für Notizblocks kártyanaptár jegyzettömbbel
1
18368.

1935 Hamburg, Paul Jocker Spezialfabrik für Notizblocks kártyanaptár jegyzettömbbel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz