Nyomtatványok

Tételek száma: 322

1938 Young Manchouko in pictures. / Die Junge Mandschurei in Bildern. / Manciu-Cuo vigoroso nei fotografi. A japán vezetés alatt lévő Mandzsukuo bábállamot bemutató album, fekete-fehér fotókkal, japán, angol, német és olasz nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé sérült borítóval.
18381.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

cca 1938 La Hongrie. L'Orientation economique et fianciere. Numéro special. Párizs, é.n., L'Illustration kiadása. 116p. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte Horthy Miklós portréjával. Kiadói papírkötésben, gerincen sérüléssel, kissé foltos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal.
18382.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1938 Barlangkutatás. Barlangtani Szakfolyóirat. Szerkeszti:Kadic Oszkár. XVI. kötet, 1. füzet. Kissé foltos kiadói papír kötésben.
18383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1938 Bp., Biztosítástechnikai értékek és táblázatok, összeáll.: Biztosító Intézetek Országos Szövetsége által kiküldött bizottság, félvászon kötés, kopottas állapotban
18384.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1938-1942 Jelentés a Takarékpénztárak és Bankok Egyesületének 1938./1940./1941./1942. évi működéséről. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítókkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
18385.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1939 Országos Tiszti Kaszinó-lap. XI. évf. 1939. 13. sz. Foltos, szakadt borítóval, lapok sarkain szamárfülekkel.
18386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1931 Magyar Élet I. évf. 1. sz. (induló szám), szerk.: Kádár Lehel, benne Szabó Dezső, Pethő Sándor, Kállay Miklós és mások írásaival. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, 100 p.
18387.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1939, 1942 A Magyar Iparművészet XIII. évfolyamának 3. száma és a Magyar Építőművészet 1942. novemberi száma
18388.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

1940 Bp. IX., Ferencvárosi Vasutasok Sport Köre sportbál meghívó
18389.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

ca 1940 Balassagyarmat képes turisztikai ismertető füzet 41 + 10 p.
18390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940 Patvarista bál. Meghívó a védnökök és rendezők felsorolásával, 7 lapon, fűzve
18391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940-1941 Képes Vasárnap 3 száma (1940. aug. 18., 1941. jún. 13., 20.), kis szakadásokkal.
18392.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft