1943 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat III. évf. 2. száma, 1943. jan. 15., főszerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérüléssel, tűzés nélkül, 20 p.
1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 19. száma, 1944. okt. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, lapszéli sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.
1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 17. száma, 1944. szept. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.
1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Nagy Imre és Dálnoki Béla aláírásával 4p.
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.