Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3460471
31950
515
30000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Scharff, Anton (1845-1930) 1947. "Az Országos Iparegyesülettől " bronz, kétoldalas, vert emlékérem "Ramoszetter és Riedler-er Vegyészeti Vállalatnak Budapest 1947. " gravírozással (57mm) T:AU 3228315
31951
515
Numizmatika
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina 3479896
31952
515
Numizmatika
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3391421
31953
515
Numizmatika
Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó 3479220
31954
515
Numizmatika
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. "Kétszáz éves a csurgói gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina 3479800
31955
515
Numizmatika
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. "Kétszáz éves a csurgói gimnázium / 1792-1992" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) kapszulában T:AU kis patina 3478669
31956
515
Numizmatika
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. Kétszáz éves a csurgói gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) díszdobozban T:AU 3460272
31957
515
Numizmatika
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József " egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU Hungary 1954. "József Bem " one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU 3460645
31958
515
Numizmatika
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Liszt Ferenc" egyoldalas, öntött, bronz emlékplakett (65x90mm) T:AU patina 3460533
31959
515
Numizmatika
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Gioacchino Antonio Rossini 1702-1868" egyoldalas, öntött, bronz plakett (82mm) T:AU,XF patina 3460520
31960
515
Numizmatika
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Johannes Brahms 1833-1897" egyoldalas, vert, bronz plakett (85mm) T:AU 3321392
31961
515
Numizmatika
Sülle Mária 2000. "Magyar Millennium" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (23mm) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft