Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3239979
31710
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR! 3479108
31711
515
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina Adamo BP46 3460579
31712
515
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. "Dr. Illyés László 1949 / Parag-ra-phuss" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF patina 3410189
31713
515
6500
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői " bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF 3264261
31714
515
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina 3419137
31715
515
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " jelzett Ag tagsági érem (24,71g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP5 3404162
31716
515
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem kapszulában T:UNC 3370953
31717
515
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1 3370954
31718
515
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1 3191270
31719
515
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3480545
31720
515
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3476364
31721
515
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft