Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3297576
32074
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
zzz DN "A honi iparért..." Au PP emlékérem előlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (38mm) 3316214
32075
515
Numizmatika
DN "A Közművelődésért 40 - Belügyminisztérium " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti, kopott tokban (75mm) T:AU 3438138
32076
515
Numizmatika
DN "Alkotó Ifjúsági Pályázat FMKT-FAT " egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU 3434963
32077
515
Numizmatika
DN "A munkában telt évekért " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU 3434978
32078
515
2200
Numizmatika
DN "A Szocialista Külkereskedelemért - 40. év " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, hátoldalán névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,5mm) + ~1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, eredeti, sérült tokban T:AU, patina 3435178
32079
515
Numizmatika
DN "Baja " egyoldalas, öntött bronz horgász / halász emlékérem, falra akasztható fa talapzaton (érem: 101mm ; talapzat: ~129x132mm) T:AU 3435163
32080
515
3200
Numizmatika
DN "Balaton " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló- és "ALU S.C. A Vitorlás sportért" gravírozással (69mm) T:AU, patina, peremhiba 3189038
32081
515
Numizmatika
DN "Berzsenyi Dániel Gimnázium BP. / ...S szabad nép tesz csuda dolgokat. " kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:SZ (69mm) T:XF 3403840
32082
515
Numizmatika
DN "Borsodi ércelőkészítő mű " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (90mm) T:XF 2984708
32083
515
2200
Numizmatika
DN "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis " kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 3459120
32084
515
Numizmatika
DN "Continental Rubber Industrial Kft. - Alapítva Szegeden 1966-ban / Continental " ezüstpatinázott fém plakett (60mm) T:AU 3184957
32085
515
Numizmatika
DN "Csongrád Megyei Tervező Vállalat" egyoldalas bronz plakett, eredeti tokban (85mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft