Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3422838
32098
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "Lóczy 1946-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (102mm) falra akasztható fa talapzaton (140x140mm) T:AU 3374498
32099
515
100
Numizmatika
DN "Magyar Kutyatenyésztő Egyesületek Országos Szövetsége - Budapest " egyoldalas fém díjérem (40mm) T:XF 3387634
32100
515
Numizmatika
DN "Magyarország Borvidékei " kétoldalas multicolor mini üvegcsés ezüstözött Cu emlékérem sorozat komplett 10db-os szettje kapszulában, dísztokban és tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP, kis patina Csak 500db! 3434950
32101
515
Numizmatika
DN "Magyar Szocialista Munkáspárt - Az eredményes propaganda munkáért - V. ker bizottsága " egyoldalas bronz emlékérem, sérült karton tokban (40mm) T:UNC 3442915
32102
515
2200
Numizmatika
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (72mm) + "MHSZ 30 " aranyozott, festett bronz kitűző (14x24mm) T:AU,XF 3462498
32103
515
Numizmatika
DN "Nagyvázsony " egyoldalas, öntött bronz plakett, a település címerét ábrázoló fa dísztokban (59mm) T:AU,XF 3379069
32104
515
Numizmatika
DN "Parádfürdő " egyoldalas lovas kerámia plakett (~165x175mm) T:XF 3379086
32105
515
Numizmatika
DN "Pécs " városi mázas kerámia plakett, Pécs nevezetességeivel (~83x123mm) T:AU, lyukasztott a felfüggesztéshez 3422127
32106
515
Numizmatika
DN "Sárkányölő Szent György " kétoldalas, bronz emlékérem (29mm) T:XF,VF, patina 3422787
32107
515
Numizmatika
DN "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS " III. Béla esztergomi pecsétnyomójának egyoldalas fém emlékplakettje lyuk nélküli füllel (~75mm) T:AU,XF 3442862
32108
515
Numizmatika
DN "SIGNIUM CIVITATIS AGRIAE " egyoldalas fém emlékérem, füllel (54mm) T:AU 3425832
32109
515
Numizmatika
DN "Somogy-Zala Megyei Téglaipari V. - 35 éves törzsgárda tagságért - Kaposvár " egyoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft