Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479421
31974
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina Adamo ZE5 3479493
31975
515
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1992. "Szentgyörgyvölgy / Falumegújítási és faluképvédelmi nap" bronz kétoldalas emlékérem T:AU patina 3375039
31976
515
Numizmatika
Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF,VF,patina 3432783
31977
515
Numizmatika
Szigeti Magda (1947-) 1968. "Dr. Rédey István 1898-1968 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (83x122mm) T:XF 3460275
31979
515
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1910. "Charles Darwin 1809-1882" egyoldalas Br plakett, hátoldalán "B.S.W. (Bruder Schneider Wien)" gyártói jelzéssel (60x43mm) T:AU,XF Hungary 1910. "Charles Darwin 1809-1882 " one-sided Br plaque with "B.S.W. (Bruder Schneider Wien)" maker's mark on reverse. Sign.:Sződy Szilárd (1878-1939) (60x43mm) C:AU,XF 3244825
31980
515
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Camilla 1929 XI." nagyalakú, egyoldalas bronz női portré, karcokkal (27,5x25,5mm) T:XF HP 5754. 3419826
31981
515
Numizmatika
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SH1 3480231
31982
515
Numizmatika
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina Adamo SH1 3185383
31983
515
Numizmatika
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (35g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1 3227599
31984
515
9500
Numizmatika
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,69g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1 3480716
31985
515
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Gárdonyi Géza" egyoldalas bronz emlékérem márványlapra rögzítve (emlékérem 91mm, márványlap 110x132mm) T:AU 3402819
31986
515
Numizmatika
Szöllőssy Enikő (1939-) DN "Napkelte" egyoldalas bronz plakett (108mm), akasztós fa talpon (193x297mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft