Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 752

Sz. Egyed Emma (1935-2016) 2010. "HUNFILA 2010 Sopron - Nemzetközi Bélyegkiállítás - 83. Bélyegnap" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, sérült dísztokban (42,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
31962.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szabó Ferenc (1944-) 1981. "Noninvaziv Kardiológiai Vizsgálati Módszerek - I. Tudományos Kollokvium / Esztergom" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, pici ph., patina
31963.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK3
31964.

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NK3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31965.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Szabó Iván (1913-1998) 1950. "Magyar Táncművészeti Főiskola" egyoldalas, öntött bronz plakett tokban (94mm) + "Magyar Táncművészeti Egyetem" gravírozott plexi levélnehezék (77x50x50mm) T:XF
31966.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE1
31967.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
31968.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE4

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31969.

Adamo ZE4

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,62g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
31970.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,62g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE4

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "Deák Ferenc - A haza bölcse / MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE3
31971.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "Deák Ferenc - A haza bölcse / MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31972.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31973.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft