Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3457229
32110
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "STRIGONIUM" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU, patina 3448725
32111
515
Numizmatika
DN "Székelyudvarhely - A székely főváros / Vezesd még egyszer győzelemre néped - Csaba királyfi " kétoldalas bronz emlékérem, eredeti dísztokban (42,5mm) T:AU patina 3437907
32112
515
Numizmatika
DN "Szent László - Budapest " egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU, pici ph. 3425005
32113
515
3200
Numizmatika
DN "Tass Községért Emlékérem / 1001 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (98mm) T:AU 3460828
32114
515
3400
Numizmatika
DN "Telihold" bronz, egyoldalas, öntött emlékérme Szign.:ZT (90mm) T: AU patina 3425813
32115
515
Numizmatika
DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841 " részben aranyozott fém emlékplakett (94mm) T:AU 3443012
32116
515
Numizmatika
DN "Vitorlázó repülő" rátétes egyoldalas, öntött bronz emlékérem kissé kopott dísztokban (érem: 90mm ; a rátéttel együtt: 110x170mm) T:XF, a repülő ragasztása részben elengedett 3244712
32117
515
Numizmatika
DN "XVI. Autójavító " öntött bronz emlékérem (90mm) T:XF 3415678
32118
515
3200
Numizmatika
DN "Zalka Máté " egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (83mm) T:AU, patina 3302513
32119
515
Numizmatika
DN "Összefogással a fejlődésért " egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU 3438362
32120
515
Numizmatika
DN (1970-1980 k.) "VÉDJÜK ÉPÍTJÜK SZOCIALISTA HAZÁNKAT MN 2986 PAKS " egyoldalas, öntött bronz plakett (73x82mm) T:XF, patina 3422970
32121
515
Numizmatika
DN (1970 k.) Fővárosi Közlekedésbiztonsági Tanács "Vezess Baleset Nélkül! - FKBT " egyoldalas bronz emlékplakett bakelit alapzaton (50mm) T:AU,XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft