https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mikó Samu, Bölöni:Zalatna és Abrudbánya pusztulása 1848/49-ben. - szemtanu egykoru kéziratából. Leírta és előszóval ellátta: Marjalaki Kiss Lajos. Miskolc, [1927]. Magyar Jövő ny. 85 p. + 1 t. Tűzve, kiadói kissé sérült papírborítóban,
1
19523.

Mikó Samu, Bölöni:Zalatna és Abrudbánya pusztulása 1848/49-ben. - szemtanu egykoru kéziratából. Leírta és előszóval ellátta: Marjalaki Kiss Lajos. Miskolc, [1927]. Magyar Jövő ny. 85 p. + 1 t. Tűzve, kiadói kissé sérült papírborítóban,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Orosz István: A Westminster-modell. Válogatott tanulmányok. DEDIKÁLT! Bp., 1993, Katalizátor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19524.

Orosz István: A Westminster-modell. Válogatott tanulmányok. DEDIKÁLT! Bp., 1993, Katalizátor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Neumärker - Conrad - Woywodt: Wolfsschanze. Hitlers Machtzenrale im II. Weltkrieg. Augsburg, 2005, Bechtermünz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19525.

Neumärker - Conrad - Woywodt: Wolfsschanze. Hitlers Machtzenrale im II. Weltkrieg. Augsburg, 2005, Bechtermünz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ein anderer Hitler. Bericht seines Architekten Hermann Giesler. Erlebnisse, Gespräche, Reflexionen. Berg, 1982, Druffel-Verlag, 527 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19526.

Ein anderer Hitler. Bericht seines Architekten Hermann Giesler. Erlebnisse, Gespräche, Reflexionen. Berg, 1982, Druffel-Verlag, 527 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Anton F. Schimmelpfennig: Hitler, eine Biografie nach zeitgenössischer Presse 1889-1945. Pullach, 1989, Sketec-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19527.

Anton F. Schimmelpfennig: Hitler, eine Biografie nach zeitgenössischer Presse 1889-1945. Pullach, 1989, Sketec-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Joachim Fest: Speer. Eine Biographie. Berlin, 1999, Alexander Fest, 539+[5] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19528.

Joachim Fest: Speer. Eine Biographie. Berlin, 1999, Alexander Fest, 539+[5] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikó István: Vár állott, most kőhalom. DEDIKÁLT! 1996, Erdélyi Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19529.

Mikó István: Vár állott, most kőhalom. DEDIKÁLT! 1996, Erdélyi Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I-IV. köt. Bp., [1957], Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
1
19530.

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I-IV. köt. Bp., [1957], Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mazal, Otto: Geschichte der abendländischen Wissenschaft des Mittelalters (1-2) Verlag: Akademische Druck- und Verlagsanstalt, Graz, 2006. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
1
19531.

Mazal, Otto: Geschichte der abendländischen Wissenschaft des Mittelalters (1-2) Verlag: Akademische Druck- und Verlagsanstalt, Graz, 2006. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Christian Zentner: Adolf Hitler. Chronik 1889-1945. Aufstieg und Untergang. St. Gallen, 2005, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19532.

Christian Zentner: Adolf Hitler. Chronik 1889-1945. Aufstieg und Untergang. St. Gallen, 2005, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Volker Knopf - Stefan Martens: Görings Reich. Selbstinszenierungen in Carinhall. Augsburg, 2006, Bechtermünz. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19533.

Volker Knopf - Stefan Martens: Görings Reich. Selbstinszenierungen in Carinhall. Augsburg, 2006, Bechtermünz. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Joachim Fest - Heinrich Hoffmann: Hitler. Gescichter eines Diktators. Eine Bilddokumentation. Szerk.: Jochen von Lang. München-Berlin, 1984, F. A. Herbig. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19534.

Joachim Fest - Heinrich Hoffmann: Hitler. Gescichter eines Diktators. Eine Bilddokumentation. Szerk.: Jochen von Lang. München-Berlin, 1984, F. A. Herbig. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz