Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Dr. Oláh Vilmos: A forradalom kórháza. A Péterfy kórház orvosának visszaemlékezése az '56-os eseményekre. 2006, Méry Ratio. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19583.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Prágay Dezső - Prágayné Bakay Éva: Megemlékezés és hódolat az 1956-os Magyar Forradalom 45. évfordulóján. Essen, 2002. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19584.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jankovics Marcell: Trianon. [Bp.], 2020, Méry Ratio. Második kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19585.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db könyv - Sugár István: Az egri püspökök története. Bp., 1984, Szent István Társulat. + Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Eger, 1987. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
19586.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kelemen Móric: A racionalizálás szerepe a háborús anyag- és munkaerőgazdálkodásban. Bp., 1943, MRB. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón ceruzás firkával, kopottas állapotban.
19587.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Rátkai Károly: A két torony. Magyar politikusok Mauthausenben. Bp., 1946, Genius. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kárpáti Ferenc: Puskalövés nélkül... Bp.,[2011], Duna International. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19589.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kurt-G. Klietmann: Staatlich-Zivile Auszeichnungen Weimarer Republik und Drittes Reich. Stuttgart, 1990, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20. Juli 1944. Szerk.: Hans Royce. Bonn, 1953, Köllen Verlag, 216 p.+ 2 (kihajtható) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Genthon István (összeáll.): A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
19593.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19594.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft