Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Nikolaus von Preradovich - Josef Stingl: ,,Gott segne den Führer!". Die Kirchen im Dritten Reich - Eine Dokumentation von bekenntnisen und Selbstzeugnissen. Berg, 1986, Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19559.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Wolf Rüdiger Heß: Rudolf Heß: "Ich bereue nichts". Mit einem Vorwort von Golo Mann. Graz-Stuttgart, 1995, Leopold Stocker. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19560.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Christoph Stölzl (szerk.): Deutsche Geschichte in Bildern. München-Berlin, 1995, Koehler & Amelang, 559 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19561.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Forstreuter, Adalbert: Deutsches Ringen um den Osten. [Berlin, 1940, C. A. Weller]. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
19562.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Johannes Scherr: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Struckum, 1987, Verlag für ganzheitliche Forschung und Kultur. Reprint kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19563.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Christian Graf von Krockow - Karl-Heinz Jürgens: Friedrich der Große. Lebensbilder. Bergisch Gladbach, 1986, Gustav Lübbe. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19564.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Helmuth Euler: Als Deutschlands Dämme brachen. Die Wahrheit über die Bombardierung der Möhne-Eder-Sorpe-Staudämme 1943. Stuttgart, 1981, Motorbuch Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19565.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Antall József: Modell és valóság I-II. köt. + Antall József országgyűlési beszédei 1990-1993. Szerk.: Pálmány Béla. Bp., 1994, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19566.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Haas, Alexandra: Ungarn in Tirol. Flüchtlingsschicksale 1945-1956. Innsbrucker Forschungen zur Zeitgecshichte. 2008, Studien Verlag.Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, néhol foltos lapok.
19567.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A magyarok története. Tárih-i Üngürüsz, Madzsar Tárihi. II. Nagy Szittya Történelmi Világkongresszus. Cleveland, 1988. Emigráns kiadás. 376p. Papírkötés, jó állapotban.
19568.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gróf Széchényi Ferenc térképeinek és atlaszainak katalógusa. 1. köt. Kéziratos térképek és atlaszok. Szerk.: Plihál Katalin. Bp., 2002, OSZK - Osiris, 442+[6] p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19569.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1943. Szárszó-album. Szerk.: Gulay István, Püski István. Bp., 2013, Püski, 88 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19570.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft