Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 173

Bartha Júlia: Népviselet a Nagykunságon. Karcag, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval
21031.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval
21032.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kodolányi János, ifj.: A bőr az obi-ugor férfiruházatban. Bp., 1966. ; V.N. Csernyecov: Adalékok az obi ugorok nemzetiségi szerveztének történetéhez, Décsy Gyula: Ural-Altajische Jahrbücher. 1970.
21033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

C. G. Jung: Der Mensch und seine Symbole. Olten und Freiburg im Breisgau,1991,Walter Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
21034.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

21035.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Sors és szabadság - Az emberi autonómia problémája az antik filozófiában a Kr. utáni II. századig. Kairosz Kiadó, 2006. Kiadói papírkötés
21036.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Peter Frederick Strawson: Az érzékelés és a jelentés határai. Osiris Kiadó, 2000. Kiadói papírkötés
21037.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jean Bodin: Az államról. Válogatás. Ford.: Máté Györgyi, Csűrös Klára. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21038.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

21039.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ligeti Magda: Menekülő lelkek. A lelki élet zavarai. Tudomány és ember. Bp., 1943, Uj Hang, 356+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
21040.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
21041.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kexue Tongbao. Chinese Science Bulletin. English version - all text in English! Vol. 28 (1983) 1292-1432p.
21042.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft