Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 173

Arisztotelész: Rétorika. Gondolat, 1982. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval . 302p. .
20983.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Marx: A tőke I-III. Kossuth Könyvkiadó, 1978. Kiadói egészvászon-kötés
20984.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Robert Zajonc: Érzelmek a társas kapcsolatokban és megismerésben. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói papírkötés
20985.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Arthur Schopnhauer: A világ mint akarat és képzet. Sapientia Humana. Bp., 2002., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20986.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

A Magyar Nyelvjárások Atlasza VI. (961-1162 térkép). Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1977. Teljes. Kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, 1450 példányban. Jó állapotban.
20987.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A Magyar Nyelvjárások Atlasza III. Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1973. 181 térképlap, teljes, kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, kis példányszámban.
20988.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20989.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20990.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.
20991.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alan Baddeley: Az emberi emlékezet. Ford.: Racsmány Mihály. Bp., 2001, Osiris, 645+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20992.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Boétie, Etienne de la: Az önkéntes szolgaságról. A zsarnok ellen. 1990, Helikon Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20993.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Böhme, Jakob: Földi és égi misztériumról. 1990, Helikon Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20994.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft