Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 173

Jagić, [Vatroslav]: Evangelium Dobromiri. Ein altmacedonisches Denkmal der kirchenslavischen Sprache des XII. Jahrhunderts. Grammatisch und kritisch Beleuchtet von - - . I. Grammatischer Theil. Wien, 1898, Carl Gerold's Sohn, 80 p.+ 3 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
21007.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21008.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Brunschvicg, Léon: Les étapes de la philosophie mathématique. Paris, 1922, Félix Alcan, XI+(1)+591 p. Francia nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, jó állapotban. / In French language. Hardcover, in good condition.
21009.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Márkus Mihály: A bokortanyák népe. Nyíregyháza, 2009, Kelet Press, 293+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21010.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hajdú Farkas-Zoltán: Székelyek és szászok: a kölcsönös segítség és intézményei a székelyeknél és az erdélyi szászoknál, Marosvásárhely, 2001. Mentor Kiadó, 173p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval
21011.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Max Wirth: Grundzüge der National-Oekonomie I-IV. Köln, 1869-1881, Verlag der M. DuMont-Schauberg'schen Buchhandlung. Német nyelven. I. kötet 5. kiadás, II. kötet 3. kiadás, III. kötet 2. kiadás, IV. kötet 1. kiadás. Korabeli aranyozott gerincű, bordázott félbőrkötés, sérült gerincekkel (III. kötet gerince hiányzik), kissé kopott borítókkal, márványozott lapélekkel.
21012.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Agárdi Tamás - Dr. Szidnai László: A grafológia kézikönyve. Bp., 1998, Grafológiai Intézet. Ajándékozási sorokkal. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mayr György: A társadalmi élet törvényszerűsége. Statisztikai tanulmányok. Bp., 1881, MTA, XVI+348 p.+ 1 (színes térképek) t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
21014.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pauler Ákos: Metafizika A szerző kézirati hagyatékából sajtó alá rendezte és előszóval ellátta Dékány István. /Az Akadémia filozófiai könyvtára 10./ Budapest, 1938. MTA (Sárkány Ny.) X, 153 p Korabeli félvászon kötésben
21015.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

F.W.J. Schelling: A transzcendentális idealizmus rendszere. Bp., 1982. Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben.
21016.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Vekerdi László-Herczeg János: A véges végtelen Typotex Kiadó, 1996 Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
21017.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Arnold J. Toynbee: Válogatott Tanulmányok. Bp., 1971 Gondolat kiadó, Karonált papírkötés beleragasztott műanyag borítóban, volt könyvtári példány.
21018.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft