Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 173

Immanuel Wallerstein: A modern világgazdasági rendszer kialakulása. Gondolat Kiadó, 1983, Kiadói egészvászon-kötés.
21019.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szőnyi Gábor (szerk.): A pszichoterápia tankönyve. Medicina Könyvkiadó, 2015. Kiadói kartonált papírkötés
21020.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Klein Sándor - Klein Balázs: A szervezet lelke. [Bp.],2020,Edge 2000 Kft. Kiadói kartonált papírkötés
21021.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

J- Laplanche-J.b. Pontalis: A pszichoanalízis szótára. Akadémiai Kiadó, 1994. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
21022.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mahzarin Banaji: Rejtőzködő attitűdök és sztereotípiák. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
21023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Paracelsus: Paragranum. Az igazi gyógyítás oszlopai. 1989, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21024.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21025.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21026.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dr. Rostás Gergely: A létvalóság komplexuma és mechanizmusa. A szerző által aláírt példány! Szeged, 1997, JATEPress, 59+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 200 példányban.
21027.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nagy Olga 3 néprajzi témájú műve: Széki népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rend. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bukarest, 1976, Kriterion, 477+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Asszonyok könyve. Népi elbeszélések. Bp., 1988, Magvető, 539+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés. + Világgá futó szavak. Havadi beszélgetések. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 367+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21028.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Pierre Manent: Politikai filozófia felnőtteknek. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
21029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szűcs Sándor: Régi magyar vízivilág. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21030.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft