Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Ézsiás István: Hommage á Kassák. Kiállítási katalógus. Bp., 2003, Xantus János Múzeum, Kiadói papírkötés.
20508.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Edited by Carol H. Beck. Philadelphia, 1900, Commissioners of Fairmount Park. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
20509.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004
20510.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013.
20511.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arany- és ezüstpénzek témában témában, 2019-2022
20512.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20513.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Knackfuß, [Hermann]: A. v. [Adolph von] Menzel. Künstler-Monographien 7. Bielefeld-Leipzig, 1922, Velhagen & Klasing. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként a sarkuknál összeragadt lapokkal, sérült kiadói kartontokban.
20514.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Baskai Ernő: A művészettörténet temperái. (Különlenyomat a Technika 1942. évi 3-4. számaiból). Bp., 1942, szerzői kiadás (,,Élet"-ny.), 40 p. Kiadói tűzött papírkötés.
20515.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21 db vegyes képzőművészeti kiállítási prospektus
20516.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

John Pimlott: Die Wehrmacht. Die Geschichte der deutschen Wehrmacht im Zweiten Weltkrieg. Klagenfurt, 1997, Kaiser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20517.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Wolfgang Herzig. Ein Realist wird 70. Wien, 2011, ESSL Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

4. Triennale Fellbach 1989 Kleinplastik. Fellbach, 1989., Schwabenlandhalle Fellbach. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft