Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Bátki György: Túlszárnyalás. Munkaszolgálatos rajzok. Ukrajna, 1942-1943. / George Batki: Transcendence. Drawings from Forced Labor Camp. Ukraine, 1942-1943. (Kiállítási katalógus / Exhibition catalogue). Szerk.: John Batki. Bp., 2014, 2B Kulturális és Művészeti Alapítvány, 77+(3) p. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20483.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jüsp: Cartoons. Jüsp Sport. Basel, 1989., Bücherverlag Basel Zeitung, 191+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső lapon számos aláírással ("Zur Erinnerung an den AV Workshop in Basel".)
20484.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sotheby's aukciós katalógus, kortárs művészet, London, 2005. II. 11. 287 p. Színes képekkel, többe közt Andy Warhol műveinek reprodukciójával illusztrált. Kiadói papírkötés.
20485.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sotheby's aukciós katalógus, Kenneth Tyler és Tyler grafikai gyűjtemény kortárs nyomatai és sokszorosított darabjai, New York, 2000. V. 6. 186 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Roy Lichtenstein műveinek reprodukciójával illusztrált. Kiadói papírkötés.
20486.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca. 1960-70 VEB Porzellanwerk ,,Graf von Henneberg" Ilmenau német porcelán katalógus, egészoldalas fekete-fehér fotókkal, a képek előtt feliratozott hártyapapírral, kiadói spirálfűzéses egészvászon-kötésben.
20488.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tajan és Piasa 3 darab aukciós katalógus, festmények és vegyes régiségek témában, 2002-2012.
20489.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Marc Ferri - Drouot Richelieu. Dessins et tableaux anciens, objets de vitrine, montres anciennes, meubles et objets d'art. (Árverési katalógus). Párizs, 1991, ny.n. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, a tárgyak egy részénél kézzel beírt árakkal.
20490.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gordon Lang: Pottery & Porcelain Marks (Porcelán- és kerámiajelzések). London, 2000, Octopus, angol nyelven, kissé kopott kiadói műbőr kötés.
20491.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Die 20er Jahre in Karlsruhe. Karlsruhe, 2006., Städtische Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
20492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina, 342+(2) p. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20493.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Baderou, Henri: L'école de Fontainebleau. XVI siecle. Geneve, é.n. [194?], Albert Skira, 4 sztl. lev.+ 6 (színes reprodukciók) t. Francia nyelven. Kiadói mappában, kissé sérült, koszos hártyapapír védőborítóban, 39x29 cm. Dr. Lehoczky Győző (1904-2003) orvos, az Országos Onkológiai Intézet osztályvezető főorvosa autográf névbejegyzésével és ex libris-szével.
20494.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Im Licht des Südens. Marseille zu Gast. (Kiállítási katalógus). Hamburg-Bremen, 2006, Hamburger Kunsthalle - Hachmannedition, 151+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20495.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft