Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

iRonic. Die feinsinnige Ironie der Kunst. / The Subtle Irony of Art. (Kiállítási katalógus / Exhibition catalogue). Bielefeld-Leipzig-Berlin, 2011, Kerber, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20496.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Makovecz Imre kiállítása. 1983. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20497.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Chiharu Shiota: Emlékeső. (Kiállítási katalógus.) Szentendre, 2016, Ferenczy Múzeumi Centrum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20498.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kajári Gyula kiállítása. A katalógust össezáll.: Bükkhely Gáborné. A művész, Kajári Gyula (1926-1995) grafikus által aláírt példány. Bp.-Hódmezővásárhely, 1970, Magyar Nemzeti Galéria - Tornyai János Múzeum. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20499.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nádai Pál: Az angol szociális művészetről. Az Orsz. Magyar Iparművészeti Muzeum ismeretterjesztő előadásai. Bp., 1910, Franklin-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés.
20500.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Loan Exhibition of English Drawings and Watercolours from the collection of Mr and Mrs Paul Mellon of Upperville, Virgina. (Kiállítási katalógus.) London, 1965, P. & D. Colnaghi & Co. Ltd. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
20501.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

4 db katalógus - Molnár József; Anton Prinner; Szűcs Attila; Miháltz Pál. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20502.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Voit Pál (szerk.): Régiségek könyve. Bp., 1983, Gondolat, 513+(3) p.+ 68 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20503.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

BÁV 48. ékszeraukció. 1999. március. Bp., 1999, BÁV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne leütési árakkal. Kiadói papírkötés.
20504.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herbert Kürth - Aribert Kutschmar: Baustilfibel. Bauwerke und Baustile von der Antik bis zur Gegenwart. Mit Zeichnungen von Ruth und Rudolf Peshel. Berlin, 1971, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20505.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20506.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20507.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft