https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~619/Voit-Pal-szerk-Regisegek-konyve-Bp-1983-Gondolat-513plus3-pplus-68-t-Szovegkozti-es~II3460077
3460077
20503
515
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Voit Pál (szerk.): Régiségek könyve. Bp., 1983, Gondolat, 513+(3) p.+ 68 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kni
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m