Springer, Anton: Handbuch der Kunstgeschichte. V.: Das 19. Jahrhundert. Bearbeitet und ergänzt von Max Osborn. Leipzig, 1909, E. A. Seemann, X+484 p.+ XXVI (színes) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
Helmut A. Müler - Isabell Schenk-Weininger: Anja Luithle. Stuttgart, 2011, Edition Hospitalhof. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
Salló István: Árpádházi királyok. Hét nagyméretű juharfa táblára - a Magyar Millennium tiszteletére vésték és színezték meg a 23 árpádházi királyunk alakját, az apa Salló István faszobrász és fia Salló Győző. Tatabánya, 2000, Erdély Művészetéért Alapítvány. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
Horváth Vera: Az indiai művészet évezredei. Gink Károly felvételeivel. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Somogyi Győző (Tájkép és térkép c. kiállításának katalógusa). Szerk.: Somogyi Márk. Bp., 2003, Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Csontváry. L'Art Hongrois. 33 planches dont une en couleurs. Introduction de Francois Gachot. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.