Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Sík Csaba: Picasso. Sík Csaba által DEDIKÁLT! 1985, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20369.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gyermek- és Ifjúsági Színpad. Szerk.: Bossányi Árpád Dr. III. kötet. 12. füzet. Hazafias tárgyú és irredenta gyermekszínjátékok elemi népiskolák számára. Győr, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20370.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nádler István kiállítása. Bp. / Stuttgart, 1995-1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20371.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977, Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés
20372.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Semayer Vilibáld (szerk.): A Magyar Nemzeti Múzeum néprajzi osztályának értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. IX. évfolyam. Bp., 1908, MNM. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20373.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Riczu Zoltán: Zsidó épületek és emlékek Nyíregyházán Nyíregyháza, 1992. 132p. Kiadói papírkötés.
20374.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Barcsay Iskolájában. Szerk.: Gerzson Pál. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20375.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Siegfried Ducret: Meissner Porzellan. Orbis Pictus Band 10. Bern-Stuttgart, 1952, Hallwag, (48) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20376.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Georg Kolbe Zeichnungen. Einleitung von Wilhelm Pinder. Berlin,(1942.),Rembrandt-Verlag, 95 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20377.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Székely Zoltán: Madarász Viktor. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel, Madarász Viktor munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
20378.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Adolf Rosenberg: Handbuch der Kunstgeschichte. Bielefeld und Leipzig, 1902., Velhagen & Klasing, VI+646 p.+ 4 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
20379.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Conroy Maddox: Dalí. Köln, 1985, Taschen, 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20380.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft