https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.
1
20273.

Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.
1
20274.

Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20275.

Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
1
20276.

Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
20277.

Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20278.

Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20279.

Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Augsburg, 1996, Weltbild Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20280.

Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Augsburg, 1996, Weltbild Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Christopher Faulkner - Paul Duncan: Jean Renoir. Ein Dialog mit seinen Filmen 1894-1979. Köln,2007,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20281.

Christopher Faulkner - Paul Duncan: Jean Renoir. Ein Dialog mit seinen Filmen 1894-1979. Köln,2007,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Monika Faber - Klaus Alberecht Schröder: Das Auge und der Apparat. Eine Geschichte der Fotografie aus den Sammlungen der Albertina. hn., én., Albertina - Seuil. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
1
20282.

Monika Faber - Klaus Alberecht Schröder: Das Auge und der Apparat. Eine Geschichte der Fotografie aus den Sammlungen der Albertina. hn., én., Albertina - Seuil. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott, 430. sz. példány.
1
20283.

Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott, 430. sz. példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Égerházi Imre grafikái. Debrecen, 1992. ALÁÍRT. 497. számozott példány. 96p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
20284.

Égerházi Imre grafikái. Debrecen, 1992. ALÁÍRT. 497. számozott példány. 96p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz