https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Martin Kaule: Bunkeranlagen. Gigantische Bauten in Deutschland und Europa. Augsburg, 2013, Weltbild. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
1
20249.

Martin Kaule: Bunkeranlagen. Gigantische Bauten in Deutschland und Europa. Augsburg, 2013, Weltbild. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Musper, [Heinrich Theodor]: Albrecht Dürer. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a belső kötéstáblához ragadt.
1
20250.

Musper, [Heinrich Theodor]: Albrecht Dürer. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a belső kötéstáblához ragadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
"In uns selbst liegt Italien". Die Kunst der Deutsch-Römer. Szerk.: Christoph Heilmann. München, 1987, Hirmer Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20251.

"In uns selbst liegt Italien". Die Kunst der Deutsch-Römer. Szerk.: Christoph Heilmann. München, 1987, Hirmer Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Christoph Vögele: Niklaus Stoecklin. 1896-1982. (Kiállítási katalógus.) Basel, 1996, Wiese Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
1
20252.

Christoph Vögele: Niklaus Stoecklin. 1896-1982. (Kiállítási katalógus.) Basel, 1996, Wiese Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reiselust. Internationale Reiseplakate. Von der Jahrhundertwende bis heute. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Florian Hufnagl. München, 1995, Die Neue Sammlung. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis felületi sérüléssel.
1
20253.

Reiselust. Internationale Reiseplakate. Von der Jahrhundertwende bis heute. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Florian Hufnagl. München, 1995, Die Neue Sammlung. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis felületi sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kinsky régiség árverés katalógus 2015
1
20254.

Kinsky régiség árverés katalógus 2015

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balla Gabriella: Törékeny harmónia. Klasszicista porcelánok a zágrábi Muzej Marton gyűjteményéből. Iparművészeti Múzeum, 2011 Kiadói papírkötésben
1
20255.

Balla Gabriella: Törékeny harmónia. Klasszicista porcelánok a zágrábi Muzej Marton gyűjteményéből. Iparművészeti Múzeum, 2011 Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alex Katz Prints. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder, Marietta Mautner Markhof. Wien-Ostfildern, 2010, Albertina - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20256.

Alex Katz Prints. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder, Marietta Mautner Markhof. Wien-Ostfildern, 2010, Albertina - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stefan Koldehoff: Van Gogh. Mythos und Wirklichkeit. Köln, 2003, DuMont. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20257.

Stefan Koldehoff: Van Gogh. Mythos und Wirklichkeit. Köln, 2003, DuMont. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Monet bis Picasso. Das Auge des Sammlers. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder. Wien-Eurasburg, 1998, Kunstforum - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20258.

Monet bis Picasso. Das Auge des Sammlers. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder. Wien-Eurasburg, 1998, Kunstforum - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Marc Rombaut: Paul Delvaux. London, 1991, Academy Editions. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
1
20259.

Marc Rombaut: Paul Delvaux. London, 1991, Academy Editions. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20260.

3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz