Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Balogh Jolán: Kolozsvári kőfaragó műhelyek XVI. század. Szerk.: Beke László és Marosi Ernő. Bp., 1985., MTA Művészettörténeti Kutató Csoportja, 441+1 p. + [162 (az oldalszámozás után a 288 fekete-fehér fotóval illusztrált)] t. Egyedi könyvkötői átkötött aranyozott félbőr-kötés, jó állapotban.
20237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20238.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kahane, Martine - Beauvert, Thierry: Die Pariser Oper. Das "Palais Garnier". Ein Gesamtkunstwerk. Fotografien von Jacques Moatti. Mit eineim vorwort von Christa Ludwig. Tübingen,1988., Ernst Wasmuth. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos hátsó borítóval.
20239.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Erdei Kvasznay Éva: Szín-kép-elemzés. A szerző, Erdei Kvasznay Éva (1942- ) Munkácsy-díjas festő, képzőművész által dedikált példány. Bp., 2015, magánkiadás, 268 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
20240.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tokácsliné Fridrich Ida Rózsa Gábor: Fridrich Album (dedikált)   HOGYF EDITIO, 2001 64p. Kiadói papírborítóval
20241.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Strele, Karl: Theorie und Praxis in der Fabrikation des weißen Feldspath-Porzellans und dessen Dekorirung mit Starkfeuer-Farben [...] Neuer Schauplatz der Künste und Handwerke 75. Band. Weimar, 1868, Bernhard Friedrich Voigt, XVI+239+(1) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, a címlapon kivágásból eredő kisebb hiánnyal.
20242.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20243.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Józsa Judit: Magyar mesevilág. Bp., 2008. 118p. . Kiadói kartonált papírkötés.
20244.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Franz von Lenbach 1836-1904. München,1987,Städtische Galerie im Lenbachhaus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
20246.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20247.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Harry Rand: Hundertwasser. Köln, 1993, Benedikt Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20248.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft