Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Herwig Guratzsch (szerk.): Zeitansage kritische Zeichnungen. Auseinandersetzung mit den Themen des 20. Deutschen Evangelischen Kirchentages ,,Umkehr zum Leben". Hannover, 1983, Wilhelm-Busch-Gesellschaft. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karl Scheffler: Die grossen franzözischen Maler des 19. Jahrhunderts. München, 1949, F. Bruckmann. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hans Konrad Röthel: Moderne deutsche Malerei. Wiesbaden, é.n., Emil Vollmer Verlag. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tamar Garb: Frauen des Impressionismus. Die Welt des farbigen Lichts. Stuttgart-Zürich, 1987, Belser Verlag. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20144.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rácz György: A korszerű parasztház. 1946, Sarló. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Grünewald. Das Werk des Meisters Mathis Gothardt Neithardt. Berlin-Zürich, 1939, Atlantis-Verlag. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
20146.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ludmila Kybalov - Olga Herbenová - Milena Lamarová: Képes divattörténet az ókortól napjainkig. Bp.,1974, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20147.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szebeni András, Sóvári Zsuzsa: Női vonal. Aktfotó-album híres színésznőkről. Bp., 1995, Pelikán, 117+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, papír borítóval.
20148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 Magyar Művészet III. évfolyam. Szerk.: Majovszky Pál. Bp., 1927, Athenaeum, XII+665+[1] p.+ 12 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérülésekkel.
20149.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1926 Magyar Művészet III. évfolyam. Szerk.: Majovszky Pál. Bp., 1926, Athenaeum, XIV+599+[3] p.+ 4 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
20150.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2012 Stahl aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, papírkötés.
20151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lempertz 2 darab aukciós katalógus, fotó témában, 2017-2018.
20152.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft