Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

2 db Escada divatkatalógus: Escada Collection Pre-Fall 2009. + Escada Sport Collection Pre-Fall 2009. Aschheim-München, 2009, Escada AG. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Richard W. Eichler: Künstler und Werke. Maler, Bildhauer und Graphiker unseres Jahrhunderts im deutschen Sprachraum. München, 1962, J. F. Lehmanns Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Deri, Max: Die neue Malerei. Sechs Vorträge. Leipzig, 1921, E. A. Seemann, VI+[2]+151+[1] p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
20131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nicholls, Andrew: Clocks in colour. 1975, Blandford Press. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ephraim Kishon: Picassos süße Rache. Neue Streifzüge durch die moderne Kunst. München-Berlin, 1995, Langen Müller. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Otto Pächt: Van Eyck. Die Begründer der altniederländischen Malerei. Szerk.: Maria Schmidt-Dengler. München, 1989, Prestel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé vetemedett.
20134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db könyv - L. Kovásznai Viktória (szerk.): Modern magyar éremművészet II. (1979-2000). Bp., 2004, MNG. + Németh Gábor: Évezredek, évszázadok kincsei. Ónedények. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20135.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

4 db szőnyegekkel kapcsolatos könyv - Gombos Károly: Régi keleti szőnyegek; Erwin Gans-Ruedin: Orientalische Meisterteppiche; Enza Milanesi: Teppiche. Muster, Datierung, Provenienzen. 1997, Orbis Verlag. + Peter Bausback: Antike orientalische Knüpfkunst. Kiadói papír és kartonált kötés, jó állapotban.
20136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Az előszót írta: Csánky Dénes. Bp., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Félvászon kötés, jó állapotban.
20137.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Jarno Jessen (szerk.): Hausgalerie berühmter Gemälde. Erster Band. Renaissance. Belin-Grunewald, é.n., Hermann Klemm A.-G. Színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20139.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Michel Laclotte et al.: Musée d'Orsay. Die Gemälde. Museen der Welt. München, 1989, C. H. Beck. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20140.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft