Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Faulkner, Janne & Anstee, Harley: Using australian Colour. 2002, Hardie Grant Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20105.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Lee, Vinny: The Kitchen. Creating Contemporary Homes. 2005. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20106.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kasabian, Anna: First Impressions.2002. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20107.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gropp-Kennedy: Bathrooms. House Beautiful. New York, 1999, Hearts Books. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20108.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kime, Giles: Decorating. Home & Gardens. 2006, Conran Octopus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20109.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Heartfield, John Kiállítása: Még Mindig..., 1965 Ernst Múzeum 1965. június - július, 40 p. + 12 képmelléklet, papír kötésben a korábbi tulajdonos sűrű bejegyzéseivel,
20110.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hevesy Iván: A film életrajza. A film őskora és hőskora. A filmjáték dramaturgiája. Bp., 1943, HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, részben szétváló fűzéssel. + Hevesy Iván: A filmjáték esztétikája és dramaturgiája. [Bp., 1985], Múzsák. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
20111.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20112.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Olga Popova, Jengelina Szmirnova, Paola Cortesi: Az ikon. Ford.: Fery Veronika. Műkincshatározó. Bp., 1998, Officina '96. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
20113.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20114.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A Nemzet és Emlékezet sorozat 6 db kötete: Bajza József elfeledett írásai; Spira György: Négy magyar sors; Kazinczy Ferenc: Az én életem; Frank Tibor: Marx és Kossuth; Hajdu Lajos: forradalmár, vagy szerencselovag?; Zachar József: Idegen hadakban. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20115.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20116.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft