Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Horst Keller: Edgar Degas. München, 1988, Bruckmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20321.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

John Constable. Maler der Natur. Ölskizzen und Zeichnungen aus dem Victoria und Albert Museum, London. H.n., [2011], Staatsgalerie Stuttgart - Hatje Cantz. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
20322.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

25 éves a Zsoboki Képzőművészeti Alkotótábor. Kolozsvár- Sztána, 2022, Művelődés-Szentimrei Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20323.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Belle Schulhof: Budapest - New York. Egy impresszárió a zenei világban Dedikált!  Cserépfalvi Kiadó, 1990. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
20324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Norbert Lynton: Das 19. und 20. Jahrhundert. Malerei, Plastik, Architektur, Graphik. Gütersloh, 1968, Bertelsmann Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20325.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Enrico Crispolti: Surrealismus von René Magritte bis Salvador Dali. Galerie der klassischen Moderne. Malerei des 19. und 20. Jahrhunderts. Herrsching, 1988, Manfred Pawlak. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20326.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gisold Lammel: Deutsche Malerei des Klassizismus. Leipzig, 1986, E. A. Seemann. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20327.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Berg - Wald - Meer. Die Landschaft als Erlebnis. Ein Bildwerk nach Meisterwerken der Malerei, Grafik und Fotografie. München, 1957, Kindler Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20328.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2 db - Kunt Ernő: Temetők népművészete. 1983, Corvina. + Kisgyörgy Imre: Kopjafák - régen és ma. Székelyudvarhely, 2001, Székely Útkereső Kiadványok. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
20329.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Istvánfi Gyula: Veszendő templomaink II-III. - Erdélyi református templomok. Bp., 2002, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
20330.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Robert Schöffmann: Die Mauer. Wölflau, 1993, Arun. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20331.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Irmgard Woldering: Götter und Pharaonen. Die Kultur Ägyptens im Wanderl der Geschichte. Herrsching, 1975., Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
20332.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft