Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Vizsolyi János szobrászművész 3 db dedikált katalógusa: Zemlényi Györgyi (szerk.): Vizsolyi János szobrászművész. 50 év. Bp., 2009, KM-Pharmamédia, 96 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Vizsolyi János. H.n., 1995, magánkiadás. Kiadói papírkötés. + Vizsolyi János. H.n., 2003, magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Mindhárom a művész által dedikált példány.
20309.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20310.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Steve Allrich: Oil Painting for the Serious Beginner: Basic Lessons in Becoming a Good Painter. New York, 1996, Watson-Guptill, papírkötés, angol nyelven.
20311.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20312.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Berliner KUNSTstücke. Die Sammlung der Berlinischen Galerie. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Eva Züchner. Berlin, 1990, Berlinische Galerie - Edition Cantz, 459+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval.
20313.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Frank János: Tárlatok - szertartások. A szerző, Frank János (1925-2004) Széchenyi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Bp., 1992, Műcsarnok, 139+(1) p. Kiadói papírkötés.
20314.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Niedner, Marie: Kelim-Arbeiten. Beyers Handarbeitsbücher Band 31. + Kelim-Arbeiten Heft II. Beyers Handarbeitsbücher Band 65. Leipzig, 1921-1925, Otto Beyer. Szövésminta-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
20315.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Lehnert, Georg: Das Porzellan. Sammlung Illustrierter Monographien 6. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen & Klasing, 152 p. + 11 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, a könyvtesttől elváló borítóval, részben szétváló fűzéssel.
20316.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Magyar EXPO sikerek 1851-2021. Kiállítási katalógus. Szerk.: Gál Vilmos. Bp., 2022, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20317.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

René Magritte. Die Kunst der Konversation. (Kiállítási katalógus.) München-New York, 1996, Prestel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20318.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Aufbruch ins Freie. Künstlerkolonien in Deutschland um 1900. (Kiállítási katalógus.) Ravensburg, 2015, Landratsamt Ravensburg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20319.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Uwe M. Schneede: Malerei des Surrealismus. Köln, 1973, M. DuMont Schauberg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20320.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft