Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Bernhard Geyer: Scheinwelten. Die geschichte der perspektive. Leipizig, 1994., E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20405.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tóth János: Népi építészetünk hagyományai. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóth János: Az őrségek népi építészete. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20407.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szász János - Szigetvári János: Népi építészetünk nyomában. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kelemen Lajos: Erdélyi református templomok és tornyok. Kolozsvár, 1929. REPRINT! Kartonált kötésben, jó állapotban.
20409.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kós Károly: Erdély népi építészete. 1989, Kelenföld Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kunstwerke der Welt. Aus dem Öffentlichen Bayerischen Kunstbesitz. München, 1966, Lambert Müller. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
20411.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Prof. Dr. W. Martin: Die holländische Malerei in der zweiten Hälfte des 17. Jahrhunderts. Wiesbaden - Berlin, én., Emil Vollmer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

William Hogarth 1697-1764. Gießen, 1988, Anabas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón sérüléssel.
20413.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Französische Malerei. Von Manet bis Matisse. Aus der Sammlung Emil G. Bührle / Zürich. Berlin, 1958. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20414.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Welt der kunst: Die Russischen Wanderaussteller. Berlin, 1966, Henschverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20415.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ray Carney: John Cassavetes filmjei. A pragmatizmus, a modernizmus és a film. Bp.,2001., Osiris. Kiadói papírkötés.
20416.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft