Bernhard Geyer: Scheinwelten. Die geschichte der perspektive. Leipizig, 1994., E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kunstwerke der Welt. Aus dem Öffentlichen Bayerischen Kunstbesitz. München, 1966, Lambert Müller. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Prof. Dr. W. Martin: Die holländische Malerei in der zweiten Hälfte des 17. Jahrhunderts. Wiesbaden - Berlin, én., Emil Vollmer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Französische Malerei. Von Manet bis Matisse. Aus der Sammlung Emil G. Bührle / Zürich. Berlin, 1958. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Welt der kunst: Die Russischen Wanderaussteller. Berlin, 1966, Henschverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.